daha iyi bir yaşam için standartlarınızı yükseltin. kanıtlanmış %46 tasarruf oranıyla yeni elektronik programlanabilir termostat. gaz hissedicili radyatör termostatı. dünyada tepki süresi bakımından (13 dk.) en hızlı mekanik radyatör termostatı. havlu radyatörler için x-tra collection dizayn setler. rax sensörler, şıklığın da ötesinde. banyonuzun en şık parçalarından biri. %30lara varan tasarruf oranı ile türkiye’deki ilk a enerji sınıflı radyatör termostatı
daha iyi bir yaşam için standartlarınızı yükseltin. kanıtlanmış %46 tasarruf oranıyla yeni elektronik programlanabilir termostat.
gaz hissedicili radyatör termostatı. dünyada tepki süresi bakımından (13 dk.) en hızlı mekanik radyatör termostatı.
havlu radyatörler için x-tra collection dizayn setler.
rax sensörler, şıklığın da ötesinde.
banyonuzun en şık parçalarından biri.
%30lara varan tasarruf oranı ile türkiye’deki ilk a enerji sınıflı radyatör termostatı
%5 fark ile 500 TL ve üzeri mail order imkanı

Güvenlik ve Gizlilik Sözleşmesi

www.TermostatikVana.com müşterilerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara vermemeyi garanti eder. Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler verilecektir.

Müşteri ile www.TermostatikVana.com arasındaki iletişimin güvenliği, 128 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır.Şifrelemenin aktif olduğunu, internet tarayıcınızın alt kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesinden ve adres satırının "https://" ile başlamasından anlayabilirsiniz.

www.TermostatikVana.com, müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini kendi sistemlerinde kayıt altında bulundurmaz.

www.TermostatikVana.com asla kredi kartı, şifre gibi bilgileri mail yolu ile talep etmez.


Telif Hakları

www.TermostatikVana.com’da ürünlerin tanıtımı ile ilgili kullanılan logo, resim ve diğer bilgilerin telif hakkı üretici/dağıtıcı/ilgili firmaya aittir.

www.TermostatikVana.com bu bilgileri, satışı yapılan ürünlerin tanıtımı amacı ile kullanmaktadır.


Sipariş

Siparişlerinizi haftanın 7 günü, günün 24 saati www.TermostatikVana.com üzerinden verebilirsiniz.

İptal etmek istediğiniz siparişler için sipariş numaranız ile birlikte info@termostatikvana.com adresine mail yolu ile başvurabilirsiniz. Kargoya verilmiş siparişler iptal edilememektedir, bunun yerine iade prosedürü uygulanmaktadır.

Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle mail veya telefon yolu ile irtibata geçerek bilgi verecektir.

www.TermostatikVana.com ürün fiyat ve bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Siparişinizin her aşamasında mail ile bilgi verilmektedir.


Sipariş durumları ve açıklamaları :

Bekliyor - Siparişiniz bize ulaştı, ödeme bekleniyor

Siparişiniz Hazırlanıyor - Siparişinizdeki ürünler tedarik ediliyor

Kargoya Verildi - Siparişiniz kargo firmasına teslim edildi

Tamamlandı - Siparişiniz tamamlandı

İptal Edildi - İsteğiniz üzerine veya ödemeniz alınamadığından siparişiniz iptal edildi


Ödeme Opsiyonları - Kredi Kartları

www.TermostatikVana.com’da tüm Mastercard ve Visa kredi kartlarıyla veya havale ile alışveriş yapılabilmektedir.


Taksitli alış

Taksitli alışveriş yapabileceğiniz banka kartları :

Diğer banka kartları ile tek seferde ödeme ile alışveriş yapılabilmektedir.

Havale/EFT iHavale/EFT ile verilen siparişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçtiği andan itibaren teslimat süreci başlar.

Havale/EFT dekontunun info@termostatikvana.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Havale/EFT ile yapılan alışverişin tutarı, iki (2) gün içerisinde hesaplarımıza geçmediği taktirde sipariş iptal edilmektedir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde yaşanan provizyon aksaklıklarında, kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

termostatik vana, oda termostatı, radyatör, elips havlupan, vana, danfoss, civalı vana, kablolu termostat, kablosuz termostat, düz vana, köşe vana, termostatik termostatikvana.com ile sorunsuz tasarruflu yaşamın keyfini çıkarın. termostatik vana – Isınmada konfor ve tasarrufun adresi. termostatik vana, oda termostatı, radyatör, elips havlupan, vana, danfoss, danfoss vana, civalı vana, kablolu termostat, kablosuz termostat, düz vana, köşe vana, termostatik Rating: 5 termostatik vana, oda termostatı, radyatör, elips havlupan, vana, danfoss, danfoss vana, civalı vana, kablolu termostat, kablosuz termostat, düz vana, köşe vana, termostatik